KAYMAKAMIMIZIN VEDA MESAJI
 
    2 Ocak 2017 tarihinde başladığım ve büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm Sarıcakaya Kaymakamlığı görevimi 01/09/2018 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 6. Sınıf hizmet bölgesi olan Malatya ili Pütürge ilçesi Kaymakamlığı’na atanmış olmam nedeniyle tamamlamış bulunmaktayım.
     Çok güzel insanların bulunduğu “İç Anadolu’nun Antalya’sı”, asaleten ilk görev yerim olan Sarıcakaya’da görev yapmak benim için bir gururdu. Görevde bulunduğum süre içerisinde Sarıcakayalıların içten ve samimi duygularını en derinden hissettim.
    Sarıcakaya Kaymakamı olarak kanunların bana verdiği yetki ve görevler çerçevesinde Sarıcakaya’ya elimden geldiğince hizmet etmeye ve bunu Allah rızası icin yapmaya çalıştım. Görev yaptığım süre içerisinde hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya ve toplumun tüm kesimlerine eşit davranmaya azami derecede özen gösterdim.
   Sizlere veda ederken çalışmalarımda sürekli desteklerini gördüğüm aileme, Sarıcakayalı hemşehrilerime, Sayın Valimize, muhtarlarımıza, birlikte çaba sarfettiğimiz mesai arkadaşlarıma, şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için şükranlarımı sunuyorum.
    Bu vesileyle ilk göz ağrım olan Sarıcakaya’ya veda ederken ben tüm haklarımı helal ediyorum ve çok değerli dostluklar edindiğim kıymetli Sarıcakayalılardan ve tüm dostlardan haklarını helal etmelerini ve dualarını eksik etmemelerini istiyorum.
    Rabbim yeni görev yerimizde vatanımıza milletimize hayırlı görevler yapmayı nasip eylesin...