KAYMAKAMIMIZDAN VEDA PROGRAMI
   Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Sarıcakaya İlçe Kaymakamlığı görevinden Malatya Pütürge  İlçe Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakamımız Sayın Recep AYDIN için veda programı düzenlendi.
 
   Hükümet Konağı bahçesinde düzenlenen programa Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk GÜLER, İlçe Jandarma Komutanı Şakir KİPER, İlçe Emniyet Amir V. Ferhat ARSLAN, Mahalle Muhtarları, Kurum amirleri ve personelleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
   Kısa konuşmaların ardından günün anısına Kaymakamımız Recep AYDIN’ a Belediye Başkanı Faruk GÜLER tarafından plaket hediye edildi.
   Daha sonra İlçemizde görev yaptıkları süre içerisinde sunulan kamu hizmetlerinde göstermiş oldukları başarılı çalışmalar ve üstün gayret ile örnek davranışlarından dolayı 17 personel Kaymakamımız Recep AYDIN tarafından "Başarı Belgesi" ile ödüllendirildi. İlçemizde göstermiş oldukları özverili ve titiz çalışmalarından dolayı Kaymakamımız Recep AYDIN, kendilerini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.
   İlçemizde Okuma Yazma Seferberliği kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerler sertifikalarını Kaymakamımızın elinden aldı. Programın ardından günün anısına Hükümet Konağı önünde hatıra fotoğrafı  çekildi.
 
İSAY2 Galeri